Пивна суміш Куперс Австралійський Пейл Ель для приготування до 23 літрів живого світлого пива.
Пивний солодовий екстракт вважається одним із найпоширеніших і досить простих способів приготування крафтового пива в домашніх умовах. Солодовий екстракт — це пивне сусло, з якого випарували воду, довівши його до консистенції густого сиропу. Виготовляють його на заводах із найкращих сортів солоду.
Завдяки понад 150-річній історії, пивоварні екстракти австралійської компанії Coopers дають змогу приготувати домашнє пиво преміумкласу своїми руками. Усі натуральні, без додавання консервантів, використовуються солод і хміль найвищої якості, а також спеціальні пивні дріжджі.
Coopers Australian Pale Ale вважається австралійською іконою. Використовуючи найкращий дворядний ячмінь, хміль та спеціально відібрані дріжджі майстри-пивовари Coopers створили пиво з чарівним смаком. Пиво з фруктовими та квітковими характерами, збалансоване, зі свіжою гіркуватістю, ідеально підходить для будь-якого випадку.
Основні показники екстракту:
колір (ЄВС):
гіркота (IBU): 340
Основні показники пива:
колір (ЄВС):
гіркота (IBU):
Кожна банка містить:
- охмелений солодовий екстракт — 1,7 кг;
- дріжджі пивні — 7 г;
- інструкція з приготування пива;
- Країна-виробник: Австралія.
Додатково знадобиться:
- для первинного бродіння — 1 кг. декстрози, цукру або еквівалентної кількості неохмеленого солодового екстракту (купується окремо);
- для карбонізації (газування) — 200* гр. декстрози (купується окремо).
* декстроза під час карбонізації додається з розрахунку 7-9 грамів на 1 літр пива
Необхідне обладнання:
- цукромір або рефрактомометр
- ємність для бродіння
- лопатка для перемішування сусла
- термометр
- гідрозатвор
- мірна ложка для декстрози (або цукру)
- трубка для розливання пива у пляшки
- пляшки (скляні або ПЕТ)
- корка для пляшок
- укупорщик (якщо розливатимете у скляні пляшки під кронен-кришки. Для пластикових пляшок він не потрібен)
Застосування:
ПОРАДА: Головною причиною невдач під час пивоваріння є інфекція. Все обладнання, яке контактуватиме з вашим пивом, необхідно ретельно очистити та продезінфікувати. Уникайте використання будь-яких мийних засобів або мила, якщо вони не призначені спеціально для пивоваріння.
ПОРАДА: якщо ви не плануєте відразу варити напій, зберігайте дріжджі в холодильнику.
ПОРАДА: для отримання справжнього пивного профілю, краще не використовувати звичайний буряковий цукор, позаяк він може вносити в пиво бражний присмак. Використовуйте спеціальні пивні цукри: декстрозу, пивоварний цукор, пивоварний підсилювач.
Етап 1 — підготовка:
З-під кришки банки дістаньте пакетик із дріжджами та інструкцію. Зніміть етикетку та помістіть банку з екстрактом у гарячу воду на 10-15 хвилин, щоб екстракт став рідкішим. Відкрийте банку консервним ножем, переконаєвшись, що різальний кінець чистий.
Додайте в ферментер (місткість для бродіння) 2 літри гарячої води й вилийте екстракт із банки. Додайте в банку невелику кількість води, щоб вимити концентрат, що залишився.
Додайте 1 кг декстрози (або пивоварного цукру). Добре перемішайте лопаткоющоб вона повністю розчинилася у воді. Перемішувати треба просторожно, щоб не подряпати дно та стінки ферментера.
Додайте воду та доведіть загальний об'єм рідини до 23 літрів. Температура сусла має бути 20-26°C.
Додайте дріжджі, розсипавши їх поверхнею сусла.
Важливо: навіть якщо температура сусла виходить за межі діапазону 18-21°C, але не перевищує 30°C, додайте дріжджі. На цьому етапі швидке додавання дріжджів важливіше за ідеальну температуру. Пам'ятайте, що температура вище 30°C вбиває дріжджі, а за нижче ніж 18°C бродіння може взагалі не початися.
Етап 2 — ферментація:
Закрийте ферментер кришкою, встановіть гідрозакрив і помістіть сусло в тепле місце 18-23°C на 5-10 днів. Бродіння має проходити за постійної температури для отримання найкращих результатів. Нижчі температури продовжують період ферментації.
Перша ознака, що процес бродіння завершений — активність роботи гідрозакрива не спостерігається. Але точну інформацію вам дадуть вимірювальні прилади: пивомір або рефрактометр.
Етап 3 — розлив:
Перед розливом у кожну пляшку додайте декстрозу (або пивоварений цукор) з розрахунку 7-9 грамів на 1 літр пива. Не перевищуйте вказане число, оскільки це може призвести до розриву пляшки, й пиво буде занадто шипучим. Зменшення дози зменшить плинність пива.
Етап 4 - карбонізація:
Укупорте пляшки та помістіть їх на 10-14 дня в тепле місце за температури 18-25°C далеко від прямих сонячних променів, щоб пиво зуміщувало насититися вуглекислотою природним способом.
Якщо розлив вироблявся в пластикові пляшки, про рівень карбонізації можете судити за ступенем "надутості" пляшки. Якщо ж розлив був зроблений у скляні пляшки, відкрийте одну для оцінювання ступеня карбонізації.
Після карбонізації охолодіть пиво та насолоджуйтеся його чудовим смаком.
ПОРАДА: Пиво готове до вживання, але ми рекомендуємо залишити його дозрівати в темному прохолодному місці, так як повний смак воно набуде за 3-4 тижні. Це поліпшить аромат, смак, прозорість і допоможе утворити дрібніші бульбашки. Час дозрівання в пляшці залежить від ваших особистих уподобань.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Coopers |
Країна виробник | Австралія |
Вага | 1700 г |
Склад | охоронний солодовий екстракт 1,7 кг; дріжджі пивні 7 г |
- Ціна: 1 128 ₴